מי אני ואיך התחלתי עם ציורי קיר…?

ציורי קיר מדהימים לכל מטרה

שמי ג'ני אלישר רומנו, ילידת ישראל ואם לשלושה ילדים מופלאים: מיקה, תמר וניב. את דרכי כציירת התחלתי כאסיסטנטית ומנהלת הסטודיו של האומן דודו גרשטיין. בעבודה זו נחשפתי לבית הספר הגבוה ביותר לצבעים.יחד עם לידת ילדיי, נפתח עבורי עולמם הנאיבי והקסום של הילדים. בשילוב האומנות והעיצוב, טכניקות עבודה חדישות התחיל שלב חדש בחיי, והתחלתי לצייר על קירות…

מה הערך המוסף של ציור קיר?

האני המאמין שלי אומר: "ציור קיר בחדר מוסיף אווירה, פותח את החשיבה והדמיון של הילד או הצופה ומאפשר חוויה קצת שונה…" פתאום אפשר לצלול לתוך הסיפור ולחוות אותו בכל פעם מחדש. אני מאמינה שילדים שגדלים בסביבה חוויתית ויצירתית כמו הסביבה שנוצרת בחדר בו יש ציורי קיר, יגדלו להיות בוגרים יצירתיים וכאלה המעריכים אסתטיקה ואומנות. ציורי קיר בחדרי תינוקות מרגיעים ומשרים אווירה שלווה, ציורי קיר עליזים משרים שמחה בחדרי פעוטות ובגני ילדים וציורי קיר מודרניים מעניקים תחושה של חדשנות ואיכות.

הטכניקה בה מבוצעים ציורי הקיר שלי

הטכניקה בה אני משתמשת משלבת דמויות אשר שזורות בעולמם של הילדים מסיפורים ואגדות כמו גם סדרות טלוויזיה ודמויות נערצות. עם השנים והניסיון למדתי ושכללתי את רמת החשיבה והתכנון, כמו גם את רמת הביצוע והגימור של ציורי הקיר שלי. כמו כן הרחבתי את מאגר ואופי הציורים שלי לקהלים נוספים כגון: בתי עסק,מבוגרים, נוער, וגם ילדים ותינוקות. ניסיון רב שנים, למידה מתמדת והידע אותו רכשתי במהלך לימודי האדריכלות ועיצוב פנים, הביאו עימם את היכולת המקצועית באמצעותה אוכל לתכנן ולממש עבורכם את אשר עולה בדמיונכם… כמו גם להתאים באופן מירבי את התקציב העומד לרשותכם לתוצר הנדרש. עבודתי מבוצעת בצבעים וחומרים נלווים איכותיים וידידותיים לסביבה. ובאופן זה מאפשרים את הסטנדרטים הגבוהים אותם אני מעמידה כנר לרגליי.

"אני מזמינה אתכם לצאת יחדיו למסע מרגש בסופו נחווה כיצד הדמיון הופך למציאות…"